Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek

 

Rüyada horoz görmek çok iyi sayılır. Horoz sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak da açıklama olunur. Müezzin, güzel ve etkili söz söyleyen kimseye, yerli yersiz söz söylemeye, evin erkeğine yahut oğul evladına, Horoz ile mücadele etmek biriyle münakaşa etmeye, horozun ibiği ile kişiye zarar vermesi yaralanmasına, Horoz kesmek namaza önem vermemeye, horoz bulduğu ile yetinen cömert bir kimseye delalet eder. Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder.

 

 

Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak açıklama olunur. Rüyada horoz görmek çok iye yorulur. Horoz dertlerin geçeceğini belirtir. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak da açıklama olunur. Öten horoz evlilik ve mutluluk habercisidir. Eğer horoz dövüşü gördüyseniz, aile içi huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına verir. Adamın sıkıntılarının geçeceğine işaret eder. Güçlü ve elinde türlü imkânları olan bir kimse olarak da yorumlanır. Horoz ne kadar güzel ise kısmet de o kadar büyük olur. Rüyada bir horozu olan yabancı bir adama söz geçirir, Horozu kestiğini gören, düşmanına üstün olur. Horoz sesi duymak hayırlı bir habere delalet eder. Rüyada horoz görmek evlatla yorumlanır.

 
 

Üzerine bir horozun hücum gören bazı dost ve düşmanlar yüzünden üzülür. Elinde bir horoz olduğunu görmek, bir çocuğu olacağına delalet eder. Rüyada beyaz horoz görmek iyi ve emniyetli bir hizmetçiye işarettir. Bir horozla kavga ettiğini gören birisi tarafından bir felakete uğrar. Horoz kestiğini görenin hizmetçisi vefat eder. Bir Horozu tutup kucakladığını gören, iyi huylu bir kişi ile dostluk kurar. Rüyada horoz görmek, cesur ve kahraman bir erkek olarak tabir olunur. Rüyada horoz, sevimli bir erkek çocuktur. Bir kimsenin rüyada aldığı horoz, onunla bir kişinin arasını bulmaya işaret eder. Rüyada horoz gören kimsenin, hikmet sahibi bir kimse veya alimlerin yanlarına gidip gelmekle onlardan çok menfaat görmesine işaret eder, denilmiştir. Kendisinin horoz olduğunu gören yakında vefat eder.

 

 

Bir horozun gagasıyla kendisini bir veya iki kere vurduğunu gören kimseyi öldürür. Horoz, müezzine yahut molla veya güzel okuyan kimseye işaret eder. Bazen de horoz kendisi yapmadığı halde iyilikle emreden bir kimseye tabir edilir. Bazen de horoz, çok evlenen kişiye veya simsara yahut bekçiye işaret eder. Bazı kere horoz, muhtaç olduğu şeyi nefsi için tercih eden cömert bir erkeğe veya bulduğuyla tasarrufu ve nasibi az, sıkıntısı çok olan kimseye tabir edilir. Bir kimse rüyada bir horoz aldığını görürse, o kimsenin erkek bir çocuğu olur, yahut bir ev satın alır, veya bir kaybı geri gelir veya kaybından haber gelir. Civciv, hizmetçilere işaret eder.

 

Bir kimse rüyada kırmızı bir horoza rasgeldiğini görse, bir hizmetçiden istifade eder. Bir horoz ile mücadele ettiğini gören kimse, bir kimseyle müzakere eder. Horoz kendisine istenmeyen bir şey isabet etmişse, o kimseden de kendisine Horoz isabet eden şeyin miktarınca kötü gördüğü bir şey isabet eder. Rüyada horoz görmek çok iyi sayılır. Horoz sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Horoz ayrıca güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak da yorumlanır.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
- Yandex.Metrica