Rüyada Kaplan Görmek, Saldırması, Saldırısı, Korkmak veya Kovaladığını Görmek

Rüyada Kaplan Görmek, Saldırması, Saldırısı, Korkmak veya Kovaladığını Görmek

 

Rüyada kaplan görmek sanki aranızda hiçbir sorun yokmuş gibi davranan ancak içten içe size düşmanca ve hasmane duygular besleyen kendisine güvenilmemesi gereken kimselere, rüyada kaplan emir altındakilere kötü davranan ve eziyet eden yönetim kadrosundak bir kimseye yorumlanabilir. Rüyada kaplan saldırması aranızdak husumet olan insanlar ile çekişmeye, rüyada kaplanın kovaladığını görmek güçlü ve tehlikeli bazı kimselerden korunmaya, rüyada kaplandan korkmak bazı sıkıntılara uğramamak için gerekli önlemleri almaya tabir edilebilir.

 

Rüyada kaplan saldırısı etraftaki kimselere dikkat etmek gerektiğine, rüyada kaplan resmi görmek kaplan görme ile benzer şekilde, rüyada kaplana binmek güce, kuvvete ve rütbe olarak yükselmeye, rüyada kaplanın saldırması sizi sıkıntıya sokacak bazı durumlar ile karşılaşmaya işaret edebilir. Rüyada kaplan gözü görmek sahip olunan sezgiye ve bazı şeyleri önceden hasaplayabilmeye, rüyada kaplan ve yavrularını görmek mutlu bir aile hayatına tabir edilebilir.

 

Rüyada kaplan yavrusu görmek veya rüyada kaplan yavruları görmek küçük fikir ayrılıklarına, rüyada kaplan aslan görmek bu hayvanların ayrı ayrı tabirleriyle yorumlanabilir. Rüyada kaplan görmek ne demek ne anlama gelir neye işarettir nedir ne demektir yorulur yorumlanır rüya tabiri tabirleri yorumu yorumları gibi şeyler için bu kısma bakılabilir.

1 yorum:

Gülsüm Topak dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
- Yandex.Metrica